niedziela, 3 maja 2015

Uchodźcy z Afryki

Ostatnio bardzo dużo słychać o tych wszystkich uchodźcach z Afryki. W dzisiejszych wiadomościach (rzadko oglądam, ale zdarza mi się) był poruszony temat czy Polska powinna przyjmować tamtejszych uchodźców. Otóż moim zdaniem - kategorycznie NIE. Niby mamy miejsca, które mogą przyjąć takich uchodźców, ale lepiej by było, przynajmniej moim zdaniem, żeby przeznaczyć te miejsca dla potrzebujących polaków. Nie chcę, żeby Afrykanin, który nic nie zrobił dla naszego kraju otrzymywał od państwa mieszkanie i dofinansowania.

Zdaje się, że w niektórych krajach UE muzułmanie mogą prosić o azyl polityczny i dostać przy tym 400€ miesięcznie. Super, oni mordują chrześcijan, a my im płacimy jak chcą sobie z kraju uciec.

Tak więc ŻADEN osobnik bez polskiego obywatelstwa nie powinien dostawać pomocy finansowej od naszego rządu ani dostawać polskiego obywatelstwa ot tak, nieważne w jakiej sytuacji by się znalazł. Jak ktoś chce sobie pożyć w Polsce po ucieczce ze swojego kraju, niech sobie znajdzie sponsora, a nie żyje na koszt podatników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz